Maria
Maria
from Ukraine
See my story
Gonçalo
Gonçalo
from Portugal
Alejandra
Alejandra
from Colombia
Pier
Pier
from Italy
Sandra
Sandra
from Mexico
Frederik
Frederik
from Denmark
beign your career journey with accenture

Answear.com
Pracovník zákaznického centra český trh
Answear.com
location iconLocations: Kraków
level iconLevel: specialist
ANSWEAR.com je multibrandovým eshopem, který nabízí více než 350 značek z celého světa. Kolektiv expertů z módní branže a ze světa elektronického obchodování denně úspěšně bojují na všech trzích, na kterých ANSWEAR působí. Jeslti máte rádi nové výzvy a nebojíte se s námi prorazit v módní branži, zveme Vás ke spolupráci na pozici:

Kraków

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Komplexní správa objednávek a reklamací internetového obchodu Answear.com v české verzi
  • Telefonický a emailový kontakt se zákazníky z Čech, poradenství v rámci prodávaného sortimentu
  • Pozitivní přístup k zákazníkům
  • Spolupráce s partnerskými společnostmi (kurýrní słužby)
  • Podpora v překládání dokumentu z polštiny do češtiny a naopak

POŽADUJEME:

  • Hlavní priorita – velmi vysoká úroveň češtiny či slovenštiny (ideálně rodilý mluvčí)
  • Zkušenosti práce v zákaznickém centru – telefonicky nebo on-line kontakt se zákazníky
  • Velmi dobrá znalost práce na PC a práce s Microsoft Office
  • Schopnost týmové práce
  • Znalost CMS a CRM systému výhodou
  • Znalost fashion branže bude brána jako velké plus
  • Znalost slovenštiny výhodou

NABÍZÍME:

  • Práce v mladém kolektivu v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Zázemí stabilni společnosti s prací na plný úvazek
  • Možnost rozvoje v rámci společnosti
  • Soukromá zdravotní péče, případně karta MultiSport
  • Zaměstnanecký penzijní program (PPE) a skupinové pojištění
  • Atraktivní slevy v rámci naší firmy

Pro zájem o přijímací pohovor klikněte prosím na tlačítko Aplikuj.

Informace: Budeme kontaktovat pouze vybrané uchazeče.

This job is no longer available

Recruitment process for this position has ended.

Jobs that may interest you:

Junior Customer Service Representative with German
flag English, German
locationKraków
2024-03-26
Customer Service Representative with Greek - Transaction Center
flag English, Greek
2024-03-27
Customer Care Advisor with Italian
flag English, Italian
2024-03-21

Details

  • iconCustomer Service
  • iconSlovak, Czech
  • iconKraków, małopolskie

Company profile

  • About us
  • Job offers (2)

Do you want to be always up to date?

Create job alert and start getting similar offers directly to your mailbox!