Maria
Maria
from Ukraine
See my story
Gonçalo
Gonçalo
from Portugal
See my story
Alejandra
Alejandra
from Colombia
See my story
Pier
Pier
from Italy
See my story
Sandra
Sandra
from Mexico
See my story
Frederik
Frederik
from Denmark
See my story
beign your career journey with accenture

IG Group

IT
\
International trading
English
Kraków
\
London

LET’S TAKE ON THE CHALLENGE TOGETHER

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy globalną firmą notowaną na FTSE-250, która od początku swojej działalności w 1974 r. stoi na czele innowacyjnych rozwiązań trade’ingowych. Obecnie w ramach IG Group znajdziesz kolekcję progresywnych fintechowych marek takich jak IG, tasty, IG Prime, tastylive, Spectrum i DailyFX. Wierzymy w wolność finansową – i naszym celem jest wsparcie ambitnych ludzi w jej osiągnięciu. Działamy w 18 krajach na 5 kontynentach. Ponad 400 000 osób korzysta z naszych nagrodzonych rozwiązań technologicznych, platform i produktów.

Wiemy, że nasz sukces jest możliwy tylko dzięki naszym ludziom – odważnym, pomysłowym
i nastawionym na wspólne osiąganie ambitnych celów.

NASZA KULTURA PRACY

Chcemy rozbudowywać portfolio naszych produktów i docierać z ofertą do różnorodnego grona klientów – zapewniając najlepsze doświadczenia w obszarze tradingu. Dlatego też w IG Group staniesz się częścią zespołu składającego się z ludzi o otwartych umysłach, którzy wnoszą różnorodność perspektyw, opinii, doświadczeń i kultur. Wspólnie skutecznie rozwiązujemy trudne problemy biznesowe i technologiczne oraz wymyślamy nowe sposoby działania. Będziesz pracować
w innowacyjnym środowisku, które oferuje nieskończone możliwości nauki i rozwoju osobistego, dając szansę współtworzenia pionierskich rozwiązań. Uzyskasz wsparcie merytoryczne i narzędzia potrzebne do osiągnięcia celów. To praca, która zmienia zasady gry, wpływa na karierę i pozwala osiągać więcej – razem.

KOGO SZUKAMY?

Otwartych, pełnych entuzjazmu osób, które uosabiają nasze trzy podstawowe wartości – wsparcie klienta, szybką naukę i stałe podnoszenie poprzeczki. Wiedzą, że każdy problem może mieć rozwiązanie. Chcą być częścią globalnej firmy, która będzie traktować priorytetowo ich samopoczucie i dobro otaczającego świata, pomagając w tworzeniu lepszej przyszłości dla wszystkich. Pragną wdrażać nowe rozwiązania i szukają otoczenia zawodowego otwartego na zmiany i innowacje, z dużym tempem wspólnego działania.

Zależy Ci na pracy w międzynarodowych zespołach, w środowisku opartym na zaufaniu, gdzie Twoja praca będzie oceniana na podstawie osiągnięć? W IG Group otrzymasz możliwości rozwoju i wsparcie niezależnie od pochodzenia, wieku, orientacji seksualnej, płci, tożsamości, wyznania czy kultury. Jeśli inspiruje Cię nasz sposób pracy i możesz wnieść coś nowego do naszego zespołu, znajdziesz tu miejsce dla siebie.

W Krakowie zatrudniamy już blisko 500 osób i rozwijamy nasze zespoły: Finance & Accounting, Risk & Compliance, Trading Services, Marketing, HR, Technology. Znajdziesz tu też ciekawe role w obszarze Project & Product Management, Process Excellence, Business Analytics oraz Administration Support.

CO OFERUJEMY?

  • Przyjazną, niekorporacyjną kulturę.
  • Elastyczny, hybrydowy model pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie.
  • System multikafeteryjny MyBenefit.
  • Kompleksowy program onboardingowy.
  • Wewnętrzne sieci pracownicze skupione wokół istotnych wartości i tematów, posiadające dedykowane budżety na działania wspierające otwartą, zróżnicowaną i inkluzyjną kulturę.
  • Opcje zaangażowania się w działania ESG bazujące na IG Brighter Future Fund.
  • 2 dodatkowe dni wolne na wolontariat.
  • 1 dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin.

Jeśli tak jak my lubisz wyzwania, dołącz do nas i zmieniajmy zasady gry razem!

KONTAKT W SPRAWIE REKTUACJI:

selected offers

Trading Services Analyst - Spanish
flag English, Spanish
locationKraków
2024-06-11
Trading Services Analyst (Italian)
flag English, Italian
locationKraków
2024-06-11
Trading Services Analyst (French)
flag English, French
locationKraków
2024-06-11