Maria
Maria
from Ukraine
See my story
Gonçalo
Gonçalo
from Portugal
Alejandra
Alejandra
from Colombia
Pier
Pier
from Italy
Sandra
Sandra
from Mexico
Frederik
Frederik
from Denmark
beign your career journey with accenture

Schneider Electric Polska
Kierownik Projektu Data Centre - Polska Centralna
location iconLocations: Warszawa
level iconLevel: specialist
Warszawa
{info}

Czy marzysz o pracy w firmie, której działalności przyświeca ważny cel? W firmie, która ceni różnorodność i motywuje swoich pracowników do innowacji i dawania z siebie tego, co najlepsze?

Szukamy osoby na stanowisko Kierownik Projektu obsługującej rejon Polski centralnej

Twój zakres obowiązków:

  • Codzienne zarządzanie operacyjnymi aspektami realizacji projektów
  • Budowa i prowadzenie zespołu projektowego w celu realizacji złożeń projektowych i wymagań kontraktowych
  • Analiza ryzyka związanego z projektami i bieżące podejmowanie działań mających na celu ich minimalizację
  • Raportowanie postępu zarządzanych przez siebie projektów
  • Przestrzeganie procedur Schneider Electric Polska związanych z realizacją projektów
  • Zarządzanie łańcuchem dostaw związanym z realizowanymi projektami
  • Egzekwowanie zapisów kontraktowych (protokoły itp.) ze strony klientów
  • Nadzorowanie strony ekonomicznej projektów – koszty, marża, fakturacja, spływ należności
  • Analiza, śledzenie i skuteczne zarządzanie krytycznymi działaniami (kamieniami milowymi), w celu zapewnienia płynnej i terminowej realizacji, zg. z harmonogramem
  • Rozszerzanie zakresu projektów w trakcie ich realizacji i szukanie możliwości sprzedażowych
  • Koordynacja prac obiektowych i zarzadzanie podwykonawcami w realizowanym zadaniu
  • Budowanie i utrzymywanie silnych relacji z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • Współpraca z Serwisem Schneider Electric Polska w celu identyfikacji bazy zainstalowanej oraz oferowania usług w całym cyklu życia projektów

Doświadczenie i umiejętności, których szukamy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w branży: klimatyzacja i chłodnictwo, elektrotechnika/energetyka, mechanika lub pokrewnej
  • Umiejętność zarządzania projektami (mile widziane certyfikaty)
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w realizacji projektów w branży klimatyzacja i chłodnictwo, mechanicznej lub elektro-energetycznej na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie na stanowisku Kierownika Projektu w sektorze DATA CENTRE będzie dodatkowym atutem
  • Rozumienie potrzeb klienta i umiejętność podejmowania dyskusji na temat proponowanych rozwiązań
  • Dobra znajomość języka angielskiego, niemiecki mile widziany
  • Znajomość środowiska Windows; mile widziana znajomość SAP
  • Rozumienie zagadnień ekonomicznych projektów
  • Wysokie zdolności organizacyjnem wielozadaniowość i ukierunkowanie na cele
  • Znakomite zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją, samodyscyplina, elastyczność i mobilność
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Jeśli interesuje Cię:
  • Ciekawa praca w firmie mającej znaczący udział w rynku
  • Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów

... Nie wahaj się i wyślij CV już dziś.

W Schneider Electric wierzymy, że dostęp do energii i zasobów cyfrowych to podstawowe prawo każdego człowieka. Stwarzamy warunki do poprawy efektywności energetycznej dla każdego, w każdym miejscu i w każdej chwili. Nazywamy to Life Is On. Oferujemy cyfrowe rozwiązania z zakresu zarządzania energią i automatyki, zapewniające wydajność i zrównoważony rozwój.

Benefits we offer:

Social
Fund
Life
Insurance
Medical
care
Yearly
bonus
Christmas
bonus and
recognition
awards
At Schneider Electric, we believe access to energy and digital is a basic human right. We empower all to do more with less, ensuring Life Is On everywhere, for everyone, at every moment. We provide energy and automation digital solutions for efficiency and sustainability.

This job is no longer available

Recruitment process for this position has ended.

Jobs that may interest you:

Details

  • icon
  • icon
  • iconWarszawa, mazowieckie

Company profile

  • About us
  • Job offers

Do you want to be always up to date?

Create job alert and start getting similar offers directly to your mailbox!