Maria
Maria
from Ukraine
See my story
Gonçalo
Gonçalo
from Portugal
Alejandra
Alejandra
from Colombia
Pier
Pier
from Italy
Sandra
Sandra
from Mexico
Frederik
Frederik
from Denmark
beign your career journey with accenture

Answear.com
Pracovník Zákazníckeho Centra (Slovenský Trh)
Answear.com
location iconLocations: Kraków
level iconLevel: specialist
ANSWEAR.com je multibrandový e-shop, ktorý ponúka viac 350 značiek z celého sveta. Kolektív expertov z módnej branže a zo sveta e-shopov denne úspešne bojujú na všetkých trhoch, na ktorých ANSWEAR pôsobí. Pokiaľ máte radi nové výzvy a nebojíte sa s nami preraziť v módnej brandži, pozývame Vás k spolupráci na pozíciu: Pracovník Zákazníckeho Centra (Slovenský trh)

Kraków

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Komplexná správa objednávok a reklamácií internetového obchodu Answear.com v slovenskej a českej verzii
  • Telefonický a e-mailový kontakt so zákazníkmi zo Slovenska a Čiech, poradenstvo v rámci predávaného sortimentu
  • Pozitívny prístup k zákazníkom
  • Spolupráca s partnerskými spoločnosťami (kuriérskou službou)
  • Podpora v prekladaní dokumentov z poľštiny do slovenčiny / slovenčiny a naopak

POŽADUJEME:

  • Hlavná priorita - veľmi vysoká úroveň slovenčiny (ideálne rodený hovoriaci)
  • Skúsenosti práce v zákazníckom centre - telefonický alebo on-line kontakt so zákazníkmi
  • Veľmi dobrá znalosť práce na PC a s Microsoft Office
  • Schopnosť tímovej prace
  • Znalosť CMS a CRM systému výhodou
  • Znalosť fashion branže bude braná ako veľké plus
  • Znalosť českého jazyka bude výhodou

PONÚKAME:

  • Prácu v mladom kolektíve v dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti
  • Zázemie stabilnej spoločnosti s prácou na plný úväzok
  • Možnosť rozvoja v rámci spoločnosti
  • Súkromná zdravotná starostlivosť, prípadne karta Multisport
  • Atraktívne zľavy v rámci našej firmy

Pre záujem o prijímací pohovor kliknite prosím na tlačítko Apply now!
Informácie: Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

This job is no longer available

Recruitment process for this position has ended.

Jobs that may interest you:

Customer Care Advisor with German
flag English, German
locationKraków
2024-04-18
Customer Care Advisor with Italian
flag English, Italian
2024-04-18
Customer Service & Order management Specialist with German
2024-04-11

Details

  • iconCustomer Service
  • iconSlovak
  • iconKraków, małopolskie

Company profile

  • About us
  • Job offers

Do you want to be always up to date?

Create job alert and start getting similar offers directly to your mailbox!