Maria
Maria
from Ukraine
See my story
Gonçalo
Gonçalo
from Portugal
Alejandra
Alejandra
from Colombia
Pier
Pier
from Italy
Sandra
Sandra
from Mexico
Frederik
Frederik
from Denmark
beign your career journey with accenture

Schneider Electric Polska
Inżynier ds. aplikacji (PAE)
location iconLocations: Warszawa
level iconLevel: specialist
Warszawa
Great People make Schneider Electric a great company.

It is the policy of Schneider Electric to provide equal employment regardless of race, religion, color, gender, disability, national origin, age, sexual orientation, marital status, or any other legally protected characteristic or conduct.

Do you dream of working in a company that is driven by a meaningful purpose and that continuously creates an inclusive environment where you are empowered to do your best and be innovative?

We are looking for Inżynier ds. aplikacji (PAE) and located in Warszawa.

Wspaniali ludzie sprawiają, że Schneider Electric jest wspaniałą firmą.

Czy marzysz o pracy w firmie, której działalności przyświeca szczytny cel? W firmie, która ceni różnorodność i motywuje swoich pracowników do innowacji i dawania z siebie tego, co najlepsze?

Szukamy osoby na stanowisko Inżynier ds. aplikacji (PAE)do naszego biura w Warszawie.

Dlaczego my?

Schneider Electric jest liderem cyfrowej transformacji w dziedzinie zarządzania energią i automatyki. Naszym celem jest wsparcie Klientów w wykorzystaniu dostępnej energii i zasobów, łącząc innowacyjne rozwiązania i zrównoważony rozwój. Nazywamy to podejście Life Is On.

Znajdź swój istotny cel dzięki karierze w Schneider Electric

Obejrzyj wideo: https://www.youtube.com/watch?v=YtExntUe89c

Główne obowiązki i zakres odpowiedzialności:

  • Wsparcie techniczne dla zespołów sprzedażowych w zakresie oferowanych rozwiązań, pomoc w przygotowaniu oferty technicznej.
  • Opracowywanie technicznych koncepcji systemów sterowania w oparciu o wyróżnione cechy oferty automatyki przemysłowej Schneider Electric.
  • Współpraca z biurami projektowymi i klientami końcowymi w zakresie oferty zaawansowanych systemów sterowania PAC/PLC/DCS.
  • Przeglądanie i opiniowanie technicznej dokumentacji projektowej, specyfikacji projektowych dla klientów i wewnętrznych liderów projektów na różnych poziomach;
  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla klientów w trakcie procesu sprzedaży;
  • Prezentowanie rozwiązań firmy użytkownikom końcowym / integratorom / biurom projektowym;
  • Udział w wydarzeniach marketingowych związanych z daną specjalizacją;

Qualifications

Wymagane kwalifikacje i umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane automatyka, robotyka i elektrotechnika);
  • Dobra znajomość systemów i rozwiązań z zakresu sterowania przemysłowego;
  • Doskonała znajomość przemysłowych protokołów komunikacyjnych i udokumentowane doświadczenie w projektowaniu i uruchamianiu różnych architektur komunikacyjnych, uwzględniając aspekt cyberbezpieczeństwa;
  • Min. 3 lata doświadczenia w projektowaniu architektury (i określaniu wymagań) dla systemów sterowania automatyką: MES, DCS, SCADA;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość oferty automatyki EcoStruxure Schneider Electric, w szczególności AVEVA System Platform (dawniej Wonderware);
  • Biegła znajomość języka angielskiego;
  • Możliwość podróżowania średnio do 50% czasu pracy;
  • Konstruktywne myślenie, pozytywne nastawienie do zadań i wyzwań;

Jeśli interesuje Cię:

  • Ciekawa praca w firmie mającej znaczący udział w rynku, z możliwościami uczestnictwa w różnych projektach (dobroczynnych, CSR, well-being)
  • Buddy, mentor i szkolenia onboardingowe które pomogą Ci odnaleźć się w organizacji
  • Szkolenia dopasowane do Twoich potrzeb i celów zawodowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia i benefitów

Pozwól nam dowiedzieć się czegoś o Tobie! Aplikuj już dziś.

Aby ubiegać się o jakiekolwiek stanowisko w naszej firmie, musisz złożyć aplikację online.

Celem Schneider Electric jest zapewnienie równych szans w zatrudnieniu, bez względu na rasę, religię, kolor skóry, płeć, niepełnosprawność, pochodzenie, wiek, orientację seksualną, stan cywilny lub jakąkolwiek inną prawnie chronioną cechę lub zachowanie.

Schedule: Full-time
Req: 007HQB
Why us?

Schneider Electricis leading the digital transformation of energy management and automation. Our purpose is to empower all to make the most of your energy and resources, bridging progress and sustainability for all. We call this Life Is On.

Find Your Meaningful Purpose with a Career at Schneider Electric.

Watch the video:

This job is no longer available

Recruitment process for this position has ended.

Jobs that may interest you:

GL Analyst with Portuguese
flag English, Portuguese
locationWarszawa
2024-04-12
Collections Support Processor with Italian
flag English, Italian
2024-04-19

Details

  • iconBPO/SSC
  • iconWarszawa, mazowieckie

Company profile

  • About us
  • Job offers

Do you want to be always up to date?

Create job alert and start getting similar offers directly to your mailbox!