Maria
from Ukraine
See my story
Gonçalo
Gonçalo
from Portugal
Alejandra
Alejandra
from Colombia
Pier
Pier
from Italy
Sandra
Sandra
from Mexico
Frederik
Frederik
from Denmark
beign your career journey with accenture

Concentrix
Specjalista ds. komunikacji z klientem i wsparcia sprzedaży
Concentrix
location iconLocations: Lublin
level iconLevel: specialist
time iconWorking hours: Full time
Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa połączeń wychodzących
  • Nawiązywanie i aktywne utrzymywanie relacji z klientami
  • Przygotowywanie ofert dopasowanych do potrzeb klientów
  • Wprowadzanie danych do systemu

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka polskiego (min. C1) w mowie i w piśmie
  • Orientacja na klienta
  • Szeroko rozwinięte umiejętności sprzedażowe
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Umiejętność aktywnego słuchania w kontakcie z klientem
  • Skrupulatność podczas wprowadzania danych do systemu
  • Umiejętność efektywnego zarządzania swoim czasem pracy

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie podstawowe + bonus
  • Praca od poniedziałku do piątku (9:00 – 20:00) w systemie zmianowym oraz w niektóre soboty (11:00 – 17:00)
  • Kompleksowe szkolenie
  • Pracę w komfortowym biurze w centrum Lublina
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna LuxMed, kafeteria MyBenefit, ubezpieczenie na życie)
  • Program Talent Development (realne awanse i szybka ścieżka rozwoju dla najlepszych)

This job is no longer available

Recruitment process for this position has ended.

Jobs that may interest you:

Customer Service Analyst with German (+French/Spanish/Italian nice to have)
flag English, German, French, Spanish, Italian
locationGdańsk
2024-04-15

Details

  • iconCustomer Service, Sales
  • iconEnglish
  • iconLublin, lubelskie

Company profile

  • About us
  • Job offers

Do you want to be always up to date?

Create job alert and start getting similar offers directly to your mailbox!