Maria
Maria
from Ukraine
See my story
Gonçalo
Gonçalo
from Portugal
Alejandra
Alejandra
from Colombia
Pier
Pier
from Italy
Sandra
Sandra
from Mexico
Frederik
Frederik
from Denmark
beign your career journey with accenture

Westwing
Junior Product E-commerce Specialist with Czech (Varšava + RELOKAČNÍ BONUS)
Westwing
location iconLocations: Warszawa
level iconLevel: intern/junior
Ve Westwing se řídíme mottem: „To inspire and make every home a beautiful home!“ Díky našim inspiracím, radám a tipům získá Váš interiér jinou tvář a otevřeme Vám nový pohled na zařizování domácnosti, které nemusí být jen černobílé, nudné a funkční.

Staňte se i Vy členem skvělého týmu a pracujte v jedné z největších evropských e-commerce firem s výrobky určenými pro vybavení a dekoraci bytových interiérů. Působíme v 11 zemích a denně inspirujeme více než 30 milionů klientů.

V tuto chvíli hledáme nového kolegu/kolegyni do českého týmu. Rádi přivítáme i absolventy a osoby, které si chtějí zkusit něco nového
Join us!

Co budete dělat?

  • Denně překládat popisky výrobků z polštiny / němčiny do češtiny
  • Kontrolovat přeložené texty výrobků ze stránek westwing.cz/westwingnow.cz s ohledem na potřeby zákazníka
  • Nahrávat data do systému
  • Aktivovat kampaně a kontrolovat technické parametry jednotlivých kampaních zveřejňovaných na stránce wetwing.cz
  • Provádět ranní a večerní kontrolu stránky westwing.cz
  • Denně používat různá makra, která Vám usnadní práci
  • Spolupracovat s technickým a kreativním týmem
  • Účastnit se týmových projektů

Co byste měl/a umět?

  • Znát český jazyk na úrovni min. B2
  • Znát polský a německý jazyk na základní úrovni
  • Nebát se výzev a příležitostí
  • Mít pozitivní přístup a být flexibilní
  • Jste technický typ, který chce pracovat s jazykem a rád překládá
  • Požadujeme pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Relokační bonus v případě přestěhování se do Varšavy, nabízíme i práci z Čech bez bonusu
  • Zázemí stabilní a prosperující mezinárodní společnosti, na kterou se i v této těžké době mohou zaměstnanci spolehnout
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou (po 3 měsíční zkušební době)
  • Osobní přístup k zaměstnanci
  • Přátelské pracovní prostředí, krásnou kancelář v centru Varšavy (v tuto chvíli pracujeme v hybridním modelu), pokud se rozhodnete pracovat ve Varšavě
  • 20-26 dní dovolené
  • Pracovní dobu 8-16, 9-17,10-18 řídíme se týdenním plánem práce týmu
  • Možnost osobního rozvoje a získání nových zkušeností (workshopy, insight sessions)
  • Soukromou zdravotní péči, dofinancování karty MultiSport, CityFit
  • Slevu na výrobky Westwing Collection ve výši 40%
  • Finanční odměna za doporučení nového zaměstnance
  • Nezapomenutelné integrační akce
Sounds interesting? We're waiting for your application!

This job is no longer available

Recruitment process for this position has ended.

Jobs that may interest you:

Content Moderator (Junior Data Reviewer) with English and Spanish
flag English, Spanish
locationWarszawa
2024-04-17
Order to Bill Junior Specialist with German (+ French nice to have)
flag English, German
locationGdańsk, Warszawa
2024-04-09
Customer Success Management Senior Analyst with Arabic
flag English, Arabic
2024-04-11

Details

  • iconCustomer Service, BPO/SSC
  • iconEnglish, Czech
  • iconWarszawa, mazowieckie

Company profile

  • About us
  • Job offers

Do you want to be always up to date?

Create job alert and start getting similar offers directly to your mailbox!